• Detail firmy

Richard Tůma

Základní popis

Nabídka pokrývačských, tesařských a klempířských prací. Kompletní rekonstrukce, izolace, pokládka střešních krytin. Hydroizolace, montáž sádrokartonů. Zpracování nabídky zdarma. Používáme materiály Bramac, Velux, Tondach, KMBeta, Lindab.

Adresa

Líšný 2.díl 76
468 22 Líšný

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66793505

Výrobky, činnosti

Nabídka pokrývačské, tesařské a klempířské práce

Kontaktní údaje

E-mail: strechy-t@seznam.cz
WWW: www.strechy-t.cz

Kontaktní osoba

Richard Tůma - Majitel

Mobil: 607 531 334
Další firmy v oboru

Václav Franěk ZÁMEČNICTVÍ

Specializujeme se na stavební zámečnictví. Vyrábíme na zakázku zámečnické konstrukce, strojírenské díly a celky, ploty, brány, vrata. Provádíme rovněž klempířské práce.

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.

Milan Fojt

Již téměř 15 let zajišťujeme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Realizujeme rekonstrukce a nátěry střech, montujeme nové střešní krytiny. Provádíme výškové práce pomocí horolezecké techniky. Působíme především v regionech: Liberec, Semily, Turnov a Jablonec nad Nisou.