• Detail firmy

Richard Sýkora

Základní popis

Firma Richard Sýkora nabízí servis a opravy stavebních strojů JCB. Nabízí prodej veškerých náhradních dílů na bagry JCB a zemní práce v Moravskoslezském kraji.

Adresa

Výhledy 335
725 28 Ostrava - Hošťálkovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66943701
DIČ:  CZ5811131051

Výrobky, činnosti

opravy stavebních strojů

Kontaktní údaje

E-mail: prodej@bagry-sykora.cz
WWW: bagry-sykora.cz

Kontaktní osoba

Richard Sýkora

Telefon: 603 521 230
E-mail: prodej@bagry-sykora.cz

Zařazení v katalogu

Pobočky

Bc. Ondřej Sýkora
Výhledy 335/3
725 28 Ostrava - Hošťálkovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.

Minova Bohemia s.r.o.

Naše společnost Vám zajišťuje materiál pro hornictví a stavebnictví. Nabízíme Vám materiál pro injektáž, kotvení a sanace. Možnost dodání i dalších hornických a stavebních materiálů, jako jsou PUR patrony, lepicí ampule, pakry a injektory a další. Zajistíme technické návrhy a odborné poradenství v oblasti injekčních a kotevních technologií a technický dozor nad prováděním speciálních prací.

LAVERNA spol. s r.o.

Prodej vozidel Multicar, nákladních a užitkových vozidel. Dodáváme náhradní díly na nákladní, užitková a přípojná vozidla všech značek. Zajišťujeme servis a generální opravy.