• Detail firmy

Richard Šturma

Základní popis

Výroba a montáž kvalitních podlahových krytin, plovoucích podlah a parket.Venkovní podlahová krytina s oboustranným drážkováním vhodná pro bazény, terasy a balkony.

Adresa

Tusarova 1384/25
170 00 Praha 7 - Holešovice

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61837440

Výrobky, činnosti

Plovoucí podlahy a parkety.

Výroba a montáž kvalitních podlahových krytin.

Kontaktní údaje

E-mail: richard@sturma-parkety.cz

Kontaktní osoba

Richard Šturma - Majitel

Telefon: +420 222 782 089
Telefon: +420 777 805 523
Mobil: +420 602 805 520
E-mail: richard@sturma-parkety.cz
WWW: www.sturma-parkety.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Tomáš Dráb

Provozujeme zakázkové truhlářství a podlahářství. Realizujeme renovace dveří a zárubní, schodů i podlah. Zajišťujeme výrobu vestavěných skříní, koupelnového nábytku, kuchyňských linek na míru, kancelářského nábytku, stolů, polic, skříní, dřevěných dětských pískovišť s krytem. Věnujeme se pokládce plovoucích, masivních a vinylových parket.

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.

AZ VLAŠIM spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá truhlářskou výrobou. Vyrábíme okna, dveře, schodiště, podlahy a nábytek, i atypický. Na zakázku vyrobíme kuchyně, postele, vestavné skříně, komody apod. Dodáváme interiérové truhlářské prvky pro firmy a investory, a to jak české, tak i zahraniční. Náš tým tvoří zruční truhláři s bohatými zkušenostmi v oboru - garantujeme Vám kvalitně a včas odvedenou práci.