• Detail firmy

Richard Sláma RR´S spol. s r.o.

Základní popis

Dodavatel topenářských a vodoinstalatérských materiálů.

Adresa

Jabloňová 561
253 01 Hostivice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28607848

Výrobky, činnosti

Topenářské výrobky

Kontaktní osoba

RICHARD SLÁMA - Jednatel

Mobil: +420 602 207 036
E-mail: slama.syr@seznam.cz

Pobočky

TZB control s.r.o.
K Mejtku 400
252 26 Třebotov

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.

TOPENÁŘSTVÍ INSTALATÉRSTVÍ VACEK

Nabídka služeb v oblasti instalatérství a topenářství. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla (země - voda, vzduch - voda), rekuperace a solární systémy včetně zajištění doplňkového servisu. Spolupracujeme pouze s prověřenými dodavateli nebo subdodavateli a garantujeme záruku 100% kvality. Působíme nejenom v ČR, ale i v zahraničí. Podílíme se na dotačním programu "Zelená úsporám".

SOIT s.r.o.

Zaměřujeme se na realizace vodoinstalace, potrubních rozvodů, topenářské práce a systémy solární energie. Realizujeme vodoinstalace a kanalizace na zakázku, systémy ohřevu teplé vody, topenářské rozvody potrubí, TUV s podporou vytápění, systémy ohřevu bazénu apod. Dodáváme systémy solární energie, stavebnice solárních systémů a komponenty solárních systémů. Nabízíme zapojení slunečního kolektoru.