• Detail firmy

Richard Luhan

Základní popis

prodej - náhradní díly - doplňky 4x4 (včetně montáže) - disky 4x4 (off-road) pneuservis - přezouvání pneumatik na vozy s pohonem 4x4 (off-road)

Adresa

Májová 28
463 11 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61528943
  • Služby

Výrobky, činnosti

Náhradní díly

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 160 795
E-mail: info@4x4-offroad.cz
WWW: www.4x4-offroad.cz
WWW: www.4x4-shop.cz

Kontaktní osoba

Richard Luhan - Majitel

Mobil: +420 602 216 876
Další firmy v oboru

Areál Prodeje a Služeb s.r.o.

- nové náhradních díly pro stavební a zemědělské stroje - kardanové hřídele pro zemědělské stroje - stavební stroje NTC, WEBER, Dynapac, Enar a Battipav - malotraktory AGS Prostějov - zahradní technika AMA, VISCONSIN - PŮJČOVNA stavební, zahradní a dílenské mechanizace - servis zemědělské a stavební techniky - provozní kapaliny a maziva - použité díly Zetor, Bělorus,Desta - použité stroje

Martin Koštál

Provozujeme pneuservis. Provádíme povrchové úpravy, tryskání, renovace, rovnání a svařování disků. Pískujeme do 1,3 m délky, průměr max. 1 m, do 100 kg. Náš pneuservis naleznete v Jeclově nedaleko Jihlavy.

ŠROUBÁRNA MAREK s.r.o.

Naše společnost, s více než stoletou tradicí, se specializuje na zakázkovou kusovou výrobu drátů, niplů a paprsků do kol. Vyrábíme dráty do kol automobilů a motocyklů, a to včetně veteránů a historických kol. Naše produkty dodáváme nejen na tuzemský trh, ale i do zahraničí. Vyvážíme zejména na Slovensko, do Maďarska, Polska a ostatních států EU. Katalog výrobků naleznete na našich www stránkách.