• Detail firmy

Richard Limon

Základní popis

Nabídka zednických, stavebních, malířských a kovářských prací. Provádění rekonstrukcí a dokončovacích prací středních a malých objektů na klíč.

Adresa

Šimonova 1103
163 00 Praha 6 - Řepy

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48127485
DIČ:  CZ6112070822
Rok založení:  2002
  • Služby

Výrobky, činnosti

Malířské a kovářské prace.

Kontaktní údaje

E-mail: r.limon@seznam.cz
WWW: richardlimon.cz

Kontaktní osoba

Richard Limon - Majitel

Telefon: +420 602 250 512
E-mail: r.limon@seznam.cz
Další firmy v oboru

Velimir Stepić

Zajišťuji služby v oblasti voda, kanalizace, topení. Poskytuji služby hodinového manžela - provádím veškeré instalatérské práce, zednické opravy, malování apod.

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.

MIRELINA COMPANY s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej komponentů výpočetní techniky a práce v oblasti elektroinstalace. Provádíme energetické audity budov. Zajišťujeme silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, montáže ústředních topení, prodej sanity, montáže a servis vzduchotechniky a klimatizace, projektování kanalizace a kompletní rekonstrukční práce pro občanskou i komerční výstavbu.