• Detail firmy

Richard Kudláček

Základní popis

Rekonstrukce bytu,domů,koupelen. Malování bytových a nebytových prostor,dekorativní malby.Veškeré natěračské práce. Sádrokartony - byt.jádra,stropy,příčky,půdní vestavby. Obklady a dlažby. Nátěry a opravy fasád. Nátěry střech a okapů.Zednické práce.

Adresa

Slezská 770/5
736 01 Havířov

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47175796

Výrobky, činnosti

Malířské práce

Veškeré malířské práce, dekorativní malby (Arteco,Antická zemina,Velatura, Perleťové Luxory)Plastické nástříky (Gotele,Variopaint,Raufaser)

Kontaktní údaje

E-mail: rekomal@rekomal.cz
WWW: www.rekomal.cz

Kontaktní osoba

Richard Kudláček - Majitel

Telefon: +420 773 679 759
E-mail: rekomal@rekomal.cz
Další firmy v oboru

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

TANDEM Group, spol. s r.o.

Zabýváme se revitalizací rodinných a obytných domů i průmyslových objektů. Provádíme revitalizaci budov od výměny oken a vchodových dveří, celkových oprav lodžií a balkónů, po opravy fasád a zateplení. Realizujeme průmyslové izolace tepelné, chladové izolace a zvukové izolace. V neposlední řadě stavíme sádrokartonové příčky a podhledy a střešní pláště.

KST MEMBRANE s.r.o.

Prodáváme kvalitní, certifikované hydroizolace - asfaltové pásy, PVC i TPO fólie, tepelné izolace - EPS, XPS i MW. Dále nabízíme OSB desky, sádrokartony, fólie a další materiál. Na hydroizolace poskytujeme až 15-ti letou záruku! U nás zakoupený materiál Vám dopravíme na stavbu, případně Vám zprostředkujeme rovněž realizaci stavby vč. technického poradenství. Garantujeme zajímavé ceny!