• Detail firmy

Richard Hlaváč

Základní popis

Provádíme architektonické a projektové práce. Poskytujeme inženýrské a poradenské technické činnosti v pozemním stavitelství. Specializujeme se na dřevostavby, stavební fyziku - tepelnou techniku, nízkoenergetické a pasivní domy

Adresa

Pod Vavřincem 217/23
158 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74537326

Výrobky, činnosti

Provádíme architektonické a projektové práce

Provádíme architektonické a projektové práce. Poskytujeme inženýrské a poradenské technické činnosti v pozemním stavitelství. Specializujeme se na dře

Kontaktní osoba

Richard Hlaváč - Majitel

Mobil: +420 608 267 872
E-mail: richard@projekty-hlavac.cz
WWW: www.projekty-hlavac.cz
Další firmy v oboru

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

STATIKA AT s.r.o.

Nabídka služeb v oblasti statiky se specializací na rekonstrukce půdních prostor, zděných budov a objektů. Součástí poskytovaných služeb je zpracování stavebně technických průzkumů, projektů pro návrh stavby a stavební povolení, prováděcích projektů, posudků a studií. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní informace o činnosti společnosti.

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.