• Detail firmy

Richard Frouz

Základní popis

Výroba, opravy a prodej neoprénových obleků a doplňků.

Adresa

Koželužská 369/16
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65404513

Výrobky, činnosti

Výroba, opravy a prodej neoprénových obleků

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 523 349
E-mail: frouz@tiscali.cz
WWW: www.frouz.cz

Kontaktní osoba

Richard Frouz - Majitel

Další firmy v oboru

REDNO Šumava, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem lepené celokožené dámské a pánské obuvi. Nabízíme curlingovou, střeleckou, zimní, letní, celoroční a pracovní obuv. Obuv je ručně šitá, kožená a vyrobená na zakázku za velmi příznivé ceny. Naše výrobky dodáváme v úplném velikostním sortimentu nebo jednotlivě dle čísla.

VKUS, výrobní oděvní družstvo Klatovy

Naše společnost zajišťuje šití ve mzdě. Zaměřujeme se především na šití lehké dámské konfekce, pracovních a sportovních oděvů, spodního prádla, textilních doplňků, ať již pro automobilový průmysl nebo pro zdravotnictví, různých tašek, vaků, obalů, ale i reklamních výrobků vč. výšivek a potisku. Naši zákazníci jsou jak z ČR, tak i z Německa a Rakouska. Kompletní sortiment je na našich www.

ERZetKa CZ s.r.o.

Online prodej a kamenná prodejna pracovních oděvů, pracovní obuvi, ochranných pracovních pomůcek, motorkářských oděvů a doplňků. Zabýváme se také zakázkovou výrobou osobních ochranných pracovních pomůcek a vyšívání log a potisků dle Vašich požadavků. Naše pracovní oděvy a ochranné pomůcky disponují ověřenou kvalitou a věříme, že s nimi budete spokojeni.