• Detail firmy

Richard Fagoš

Základní popis

Naše firma se specializuje na výrobu a následnou distribuci cukrářských ozdob a potřeb. Nabízíme široký sortiment cukrářských potřeb.

Adresa

Hlavní 256
798 16 Čelechovice na Hané

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49145231
DIČ:  CZ7105225314
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Cukrářské zdobení

Cukrářské zdobení Richard Fagoš maloobchodní a velkoobchodní nabídka cukrářských ozdob a potřeb vysoké kvality. Nabízíme cukrářské potřeby, cukrářské ozdoby, cukrářské suroviny, modelovací a potahovací hmoty, potravinářské barvy a mnoho dalšího.

Kontaktní údaje

E-mail: fagos@volny.cz
WWW: www.fagos.cz

Kontaktní osoba

Fagoš Richard - Majitel

Mobil: +420 777 345 417
E-mail: fagos@volny.cz
Další firmy v oboru

TUREK a spol. s.r.o.

Provozujeme pekárnu s dlouholetou rodinnou tradicí. Pečeme a dodáváme čerstvé běžné pečivo, jemné pečivo, speciální pečivo pro diabetiky, cereální pečivo, slavnostní koláče, čerstvý chleba i pečivo z listového těsta. Naše pekárenské výrobky dodáváme do velkoobchodních i maloobchodních sítí nebo nás můžete navštívit v naší prodejně.

U Hrušků s.r.o.

Cukrárna a kavárna U Hrušků v Havlíčkové Brodě nabízí pestrý sortiment dortů, zákusků, minizákusků, pohárů, svatebních buchtiček, teplých i studených nápojů. Tradice naší cukrárny sahá až do roku 1896. Přijďte k nám posedět u dobré kávy, ke které Vám připravíme něco sladkého. Těšíme se na Vás!

Klára Hanžlíková

Nabízíme poctivě ručně vyrobené dorty - slané, sladké i svatební, zákusky, dezerty, chlebíčky, kanapky, obložené mísy čí vánoční cukroví. Zajišťujeme catering pro soukromé i firemní akce, svatby či různé slavnosti.