• Detail firmy

Ricardo Prague, s.r.o.

Základní popis

Společnost poskytuje technická řešení téměř ve všech oblastech výzkumu a vývoje pro automobilový průmysl, jako jsou konstrukce (motory, převodovky, vozidla) a technické výpočty. Zároveň působí v oblastech Control & Electronics a vývoje komečního SW.

Adresa

Thámova 183/11 (Palác Karlín)
186 00 Praha 8 - Karlín

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27160572

Výrobky, činnosti

Technické výpočty.

Společnost poskytuje technická řešení téměř ve všech oblastech výzkumu a vývoje pro automobilový průmysl, jako jsou konstrukce (motory, převodovky).

Kontaktní údaje

Telefon: +420 221 729 150
Fax: +420 221 729 195
WWW: www.ricardo.com
Další firmy v oboru

AD SECURITY s.r.o.

Zaměřujeme se na konzultace, návrhy, dodávky, montáž a servis mechanických bezpečnostních a protipožárních systémů - bezpečnostních a protipožárních dveří, zámků, kování, mříží, fólií. Zajišťujeme návrhy a realizace systémů generálního klíče, prodáváme a montujeme mechatronické prvky. Nabízíme rovněž mříže, oplocení, posuvné brány, stínící prvky a další produkty z kovovýroby.

ANFIT s.r.o.

Vyrábíme zařízení pro ochranu informací, realizujeme komplexní zabezpečení místností. Dodáváme komplexní systémy i individuální licence pro šifrování mobilní komunikace. Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem elektronických zabezpečovacích systémů, elektronické požární signalizace, kamerových systémů, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme termovizní měření pro kontrolu zateplení.

TRUE TRAC s.r.o.

Nabízíme monitoring vozidel. Dodáváme GPS střežení, interiérové kamery, parkovací systémy, přepínače kamer, WIFI moduly a bezdrátové balíčky.