• Detail firmy

Ricardo Fernandez Garcia de los Rios

Základní popis

Právo finanční, energetické, rodinné, pracovní, obchodní, občanské, procesní a mezinárodní, finanční poradenství a nemovitosti.

Adresa

Slezská 1297/3
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71471600

Výrobky, činnosti

Finanční poradenství.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 939 636
E-mail: praga@grblegalfinance.es

Kontaktní osoba

Ricardo Fernández y García de los Ríos - Člen představenstva

Telefon: +420 222 939 636
E-mail: praga@grblegalfinance.es
Další firmy v oboru

SPRÁVA FIREM PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na vytváření, nákup a prodej ready made společností připravených k podnikatelským aktivitám. Věnujeme se založení firem na klíč - akciové společnosti, s.r.o., offshore společnosti, asistované založení s.r.o. Zaměřujeme se na poskytnutí virtuálního sídla a kanceláří firem. Poskytujeme služby vedení podvojného účetnictví, mzdového účetnictví a daňové evidence.

JKM, spol. s r.o.

Naše společnost, již od roku 1991, zajišťuje stavební dozor a správu tepelných zařízení, kotelen. Součástí poskytovaných služeb je ekonomická činnost (učetnictví a poradenství). Působíme především v Praze a Středočeském kraji.

INPEMA s.r.o.

Naše rodinná firma má dlouholetou tradici v oblasti pojišťovnictví. Nabízíme pojištění v různých oblastech lidské činnosti. Zprostředkováváme pojistky u všech velkých pojišťoven v ČR. Součástí poskytovaných služeb je rovněž poradenská a konzultační činnost v tomto oboru. Kompletní nabídku pojištění naleznete na našich internetových stránkách.