• Detail firmy

RIstav

Základní popis

Jsme stavební firma s širokým záběrem působnosti. Poskytujeme zednické, štukatérské a obkladačské práce. Realizujeme zateplení fasád, opravy bytového fondu, novostavby a rekonstrukce fasád a historický objektů.

Adresa

Kovářská 770
438 01 Žatec

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47788461
DIČ:  CZ47788461
  • Služby

Výrobky, činnosti

Jsme stavební firma s širokým záběrem působnosti.

Poskytujeme zednické, štukatérské a obkladačské práce. Realizujeme zateplení fasád, opravy bytového fondu, novostavby a rekonstrukce fasád.

Kontaktní údaje

E-mail: rezac.zatec@tiscali.cz

Kontaktní osoba

Pavel Řezáč

Mobil: +420 733 190 061
E-mail: rezac.zatec@tiscali.cz
Další firmy v oboru

KERA v.o.s.

Koupelnové studio Teplice. Zabýváme se velkoobchodním prodejem zařizovacích předmětů koupelen. Prodáváme zdravotnickou keramiku, sprchové kouty, vodovodní baterie, vany, koupelnové doplňky a nábytek JIKA, LAUFEN a ROCA, dřezy, sanitární systémy, obklady a dlažby. Zajišťujeme komplexní služby, od 3D návrhů na počítači až po dodávku zboží a materiálu s vlastní dopravou.

HAVI s.r.o.

Realizujeme pozemní a průmyslové stavby, a to novostavby i rekonstrukce většího rozsahu, rekonstrukce plášťů panelových a bytových domů, dopravní stavby (chodníky, komunikace aj.) a manipulační plochy, výstavbu dětských a sportovních hřišť. Doporučujeme využít služeb našich sesterských stavebnin, nabízejících veškerý sortiment pro vaši stavbu, byt, chalupu, zahradu. Zboží je z velké části skladem.

Projekční kancelář Polerecký, spol. s r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci staveb, provádíme autorský a technický dozor na stavbách. Klienti mohou vybírat z typových projektů rodinných domů nebo zabezpečíme individuální projekty zcela dle jejich přání a požadavků.