• Detail firmy

RH LOGISTIC s.r.o.

Základní popis

mezinárodní expresní doprava a přeprava zásilek, včetně spediční služby. Spolehlivě a v dohodnutém čase JUST-IN-TIME přepravujeme zásilky po celé ČR i ve státech EU

Adresa

U Korečnice 2293
688 01 Uherský Brod

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28330161
DIČ:  CZ28330161
Rok založení:  2009
  • Služby

Výrobky, činnosti

mezinárodní expresní doprava

mezinárodní expresní doprava a přeprava zásilek, včetně spediční služby. Spolehlivě a v dohodnutém čase JUST-IN-TIME přepravujeme zásilky po celé ČR

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 118 682
Mobil: +420 774 882 842
E-mail: info@rhlogistic.cz
WWW: www.rhlogistic.cz

Kontaktní osoba

Hana Valíčková - Jednatel

Další firmy v oboru

ODTAHOVÁ SLUŽBA PŘÍBRAM - Vojtěch VLK

Provozujeme odtahovou službu zejména ve Středočeském kraji - Příbram, Benešov. Zabýváme se přepravou vozidel do 3,5 t, dovážíme vozidla ze zahraničí. Aktuální nabídku dovezených aut naleznete na našich webových stránkách. Nabízíme autopříslušenství, denní svícení, autodoplňky. Kompletní nabídku autodoplňků a autopříslušenství naleznete v našem e-shopu.

SEKO BUS PLZEŇ s.r.o.

Provozujeme vnitrostátní a mezinárodní zájezdovou dopravu. Zajistíme autobusovou dopravu pro cestovní kanceláře a jiné organizace. Nabízíme rovněž nákladní dopravu a přepravu zaměstnanců.

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.