• Detail firmy

RGT s.r.o.

Základní popis

- firma vyrábí výčepní techniku a gastrotechniku v celém sortimentu se specializací především na chladící a mrazící stoly, které svojí konstrukcí a kvalitou získaly zákazníky u nás i v zahraničí

Adresa

Plzeňská 31
267 01 Králův Dvůr u Berouna

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28425235

Výrobky, činnosti

Výroba nerezových zařízení pro gastronomii

Kontaktní údaje

Telefon: +420 311 637 874
E-mail: ruml@ruml.cz
WWW: www.ruml.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Ruml - Jednatel

Mobil: +420 602 336 872
Další firmy v oboru

ZFK - Kovovýroba Příbram

Zhotovujeme kovová vrata, kovová zábradlí, kovová svodidla, kovové mříže, kovové přístřešky, kovová zábradlí, kovové ploty či kovové schodiště. Zabezpečujeme výrobu z nerezové oceli, povrchové úpravy kovů, lehké konstrukce, protihlukové stěny i kompletní odhlučnění prostor a zařízení.

Pavel Vaníček - digestoře a vzduchotechnická potrubí

Vyrábíme vzduchotechniku, vzduchotechnická potrubí, kuchyňské nerezové odsávací digestoře a vzduchotechnická potrubí, digestoře a další prvky z měděného plechu. Dále provádíme různé druhy nástrojářských a strojních prací s možností kompletní dodávky včetně montáže. Zaměřujeme se především na zákazníky ze Středočeského kraje.

Frigotherm s.r.o.

Věnujeme se prodeji automatů na šlehačku zn. Sanomat. Výrobníky domácí šlehačky jsou vhodné pro cukrárny, pekárny, kavárny, restaurace, cateringy a další gastronomické provozy. Samozřejmostí je kvalitní záruční a pozáruční servis pro zákazníky z ČR a SR.