• Detail firmy

Rezidence Club Canada s.r.o.

Základní popis

Rezidence Club Canada nabízí ubytování v nových a moderně vybavených apartmánech s panoramatickým výhledem na Lipenské jezero a šumavské kopce v apartmánech s balkónem, terasou nebo předzahrádkou.

Adresa

Lipno nad Vltavou 25
382 78 Lipno nad Vltavou

Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25554239
DIČ:  CZ25554239
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ubytování na Lipně

Nabízíme ubytování na Lipně. Ubytování na Lipně - letní i zimní pobyty v prostorně vybavených apartmánech.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 380 727 505
Mobil: +420 602 505 020
Mobil: +420 602 455 822
E-mail: info@clubcanada.cz
WWW: www.clubcanada.eu

Kontaktní osoba

Mgr. Alexandr Makovetskyi - Jednatel

Olga Marovetská

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Penzion U Zvěřinů

Provozujeme rodinný penzion v jižních Čechách nedaleko hranic s Rakouskem a kapacitou 21 lůžek. V okolí penzionu jsou cyklostezky, upravené běžecké trasy, golfové hřiště, rybníky, lesy, rovněž tak mnoho kulturních památek. Naleznete zde historickou úzkorozchodnou železniční trať s unikátní parní lokomotivou či Muzeum veteránů. V zimním období je pro lyžaře k dispozici lyžařský vlek.

Josef Novák

Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montujeme okapy i svody, vyrábíme i montujeme úžlabí a lemování. Realizujeme střechy na klíč a montujeme střešní okna. Zaměřujeme se na celé jižní Čechy. Rodinám s dětmi, párům i pro party přátel nabízíme příjemné ubytování v moderně zařízené chalupě v jižních Čechách a v penzionu U Tomáše v Jindřichově Hradci.

Ubytování jižní Čechy

Nabízíme ubytování v jižních Čechách v malebném stavení s bezbariérovým přístupem. Disponujeme 2 apartmány s kapacitou lůžek 2x 5 lůžek, s možností přistýlek. Stavení má krytý dvůr pro parkování i večerní posezení s veškerým zázemím.