• Detail firmy

ŘEZÁČOVÁ HANA

Základní popis

překladatelské služby - angličtina (právnické, účetní, bankovní, finanční, pojišťovnické a korporátní dokumenty)

Adresa

U elektrárny 137/2
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12611662
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prekladatelské služby.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 266 711 297
E-mail: rezacova.hana@seznam.cz
WWW: hana-rezacova.tlumoceni-preklady.cz

Kontaktní osoba

HANA ŘEZÁČOVÁ - Majitel

Mobil: +420 774 173 002
Další firmy v oboru

Mgr. Šárka Valverde

Poskytuji služby v oblasti výuky, překladů a tlumočení španělštiny. Nabízím překlady odborných i uměleckých textů, titulkování filmů apod. Pracovala jsem pro Hrad, Senát a Poslaneckou sněmovnu, různá ministerstva, Českou televizi, Filmový festival, pro řadu velvyslanectví španělsky mluvících zemí, ale i pro různé firmy a soukromé osoby. Účastním se rovněž mnoha festivalů a sympózií.

Jazyková škola ETC

Jsme jazyková škola v Praze, která vznikla v roce 1990 a nabízí jazykové kurzy všem, kteří chtějí zlepšit svůj cizí jazyk či zdokonalit a oživit své stávající znalosti. Nabízíme individuální a podnikové kurzy. Připravíme Vás pro státní i mezinárodní uznávané zkoušky. Nabízíme Vám i kurzy v zahraničí a tak Vám zajistíme se naučit cizí jazyk přímo v dané zemi. Překlady i soudně ověřené .

RNDr. Petr Bláha

Specializuji se na jazykové překlady z němčiny do češtiny, a to především na technické překlady. Dále zajišťuji jazykové překlady ze švédštiny do češtiny. Garantuji rychlé dodání. Ceny se odvíjí od náročnosti překladu, průměrná cena je 220,- Kč za normostranu. Neváhejte mě kontaktovat!