• Detail firmy

REYNA s.r.o.

Základní popis

Služby v oblasti založení společnosti, vedení účetnictví a daní, přeměn společnosti, oddlužení a insolvence, poradenská činnost.

Adresa

U Výstaviště 9/229
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28087852

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví

Kontaktní údaje

WWW: www.reyna.cz

Kontaktní osoba

Zbyněk Ziba - Jednatel

Mobil: +420 602 420 282
E-mail: zbynek.ziba@seznam.cz
Další firmy v oboru

Ing. Ľudmila Bajgarová

Nabízíme kompletní vedení účetnictví a daňové evidence. Zabýváme se vedením mzdové agendy, daňovým dohledem, zpracováním přiznání k DPH, dani z příjmu, silniční dani a další.

PREMISOFT s.r.o.

Naše účetní kancelář poskytuje kompletní vedení účetnictví pro různé organizace. Nabízíme externí a interní účetní služby, mzdový servis, účetní supervize a controlling, hromadná i individuální účetní školení, účetní školení na míru Vašim požadavkům, implementace SW Premier do firemního prostředí, administraci datových schránek, služby mzdového účetnictví, měsíční přehledy a mnoho dalšího.

EKOS PRAHA s.r.o.

Věnujeme se kompletnímu vedení firemního účetnictví a daňové evidence pro malé a střední firmy se sídlem v ČR. Zajišťujeme komplexní zpracování mezd a daňových přiznání včetně zajištění odkladu daňových přiznání či zpracování pokladů pro úvěr. Poskytujeme profesionální firemní daňové a účetní poradenství pro právnické i fyzické osoby. V případě potřeby zajistíme odborné zastoupení na úřadech.