• Detail firmy

REWIN Brno, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výrobou, prodejem a montáží plastových oken a dřevěných jednotek. Nabízíme: plastová okna a dveře, dřevěná okna a dveře, systémy zimních zahrad, obklady stěn, vnitřní i vnější parapety, žaluzie, okenní rolády, síťky proti hmyzu a mnoho dalšího.

Adresa

Lazaretní 7/1
615 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64511855
DIČ:  CZ64511855
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  47
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

PVC okna

Vyrábíme a montujeme PVC okna. Námi dodávaná PVC okna se vyznačují tvarovou i barevnou stálostí a odolností proti okolním vlivům.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 916 681
E-mail: rewin@rewinbrno.cz
WWW: www.rewinbrno.cz

Kontaktní osoba

Marie Braunerová - Majitel

Další firmy v oboru

STYL 2000 s.r.o.

Naše společnost již více než 25 let zajišťuje dodávky a instalace zavěšených provětrávaných fasádních plášťů a dodávky obkladů a dlažeb. Nabízíme široký sortiment stavební keramiky, obkladů, dlažeb (včetně slepeckých dlažeb), mozaiky a výrobků z gumového recyklátu. Pro kompletní nabídku navštivte náš e-shop a vyberte si, co potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.

Eberspächer Tageslichttechnik s.r.o.

Naše společnost Eberspächer Tageslichttechnik s.r.o. se specializuje na systémy denního prosvětlení, systémy větrání, systémy požárního odvětrání a požární bezpečnosti staveb. Vyrábíme vlastní produkty a dodáváme kompletní projekty požárního odvětrání budov.