• Detail firmy

REVYS PROFI, s.r.o.

Základní popis

Realizace výstavních stánků a nabídka dalších služeb v oblasti výstavnictví.

Adresa

Želivského 10/32
466 05 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28731913
  • Služby

Výrobky, činnosti

Realizace výstavních stánků

kancelářskou a výpočetní techniku,mobiliář,konferenční a komunikační techniku,reklamní a tiskové služby,velkoplošný tisk na jakýkoli materiál

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 054 800
Mobil: +420 737 755 118
E-mail: revys@revys.cz
WWW: www.revysprofi.cz

Kontaktní osoba

Bohumil Fiedler - Jednatel

Ing. Soňa Poršová - Jednatel

Další firmy v oboru

PROCENTRUM Design, s.r.o.

Hlavní náplní naší společnosti je kompletní realizace potisku textilu a jiné konfekce. Zajišťujeme sítotisk, transferový tisk a reklamní potisk. Tiskneme na textil, sportovní oblečení a produkty pro fanshopy, startovní čísla a jakékoliv jiné reklamní předměty. Zabýváme se rovněž výrobou sportovního oblečení. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

Miroslav Rais - Umělecká agentura DIRAMI

Umělecká agentura DIRAMI zajišťuje a zprostředkovává veškeré kulturní a společenské akce, firemní i privátní akce a večírky, Dancing Heads, DVD videodiskotéky, KARAOKE Show s použitím profesionální techniky, včetně zajištění kompletního servisu. Pokud potřebujete připravit společenskou akci neváhejte se na nás obrátit. Více na našich internetových stránkách.

AUTOPLACHTY KAMIL KUDLÁČEK

Specializujeme se na výrobu a dodávku plachet pro průmyslové, technické i rekreační využití. Dodáváme shrnovací, celní i tuzemské autoplachty. Rovněž nabízíme reklamní billboardy a transparenty z plachtoviny, párty stany, stánky, výčepní pavilony či skladovací haly. Pro všechny naše výrobky zajišťujeme servis včetně dodání veškerých náhradních dílů.