• Detail firmy

Revolt, s.r.o.

Základní popis

Kompletní revitalizace budov, zateplení fasád, opravy fasád, zateplení a opravy střech, oprava lodžií, balkónů, výměna oken. Prodej vnitřních a venkovních parapetů (plastové parapety, hliníkové parapety, pozinkované parapety a další). Specializujeme

Adresa

Oldřichovice 738
739 61 Třinec

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26815966

Výrobky, činnosti

Kompletní revitalizace budov, zateplení fasád

Kompletní revitalizace budov, zateplení fasád, opravy fasád, zateplení a opravy střech, oprava lodžií, balkónů, výměna oken. Prodej vnitřních a venkov

Kontaktní osoba

Libor Rusnok - Jednatel

Telefon: +420 558 332 882
E-mail: info@fachmani.cz
WWW: www.fachmani.cz
Další firmy v oboru

ALWIN START s.r.o.

Výroba hliníkových oken, dveří, fasád a zimních zahrad. Zpracováváme projektové i dílenské dokumentace, statické posudky. Nabízíme kompletní servis a revize.

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.