• Detail firmy

Revize Pustějovský s.r.o.

Základní popis

Provádíme revize tlakových nádob, plynových zařízení a kotlů III. až IV. třídy. Prohlídky tlakových nádob, nízkotlakých kotelen a ocelových konstrukcí hal a regálů. Nabízím poradenskou činnost na tlaková a plynová zařízení a ocelové konstrukce.

Adresa

Vlčovice 137
742 21 Kopřivnice

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28581377

Výrobky, činnosti

Provádíme revize tlakových nádob...

Provádíme revize tlakových nádob, plynových zařízení a kotlů III. až IV. třídy. Prohlídky tlakových nádob, nízkotlakých kotelen a ocelových konstrukcí

Kontaktní osoba

Zdeněk Pustějovský - Jednatel

Telefon: +420 556 802 495
Mobil: +420 777 999 815
E-mail: zdenekpustejovsky.ez@volny.cz
WWW: www.revizepustejovsky.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PNEUSERVIS T&T s.r.o.

Specializací společnosti je kompletní pneuservis osobních, dodávkových, off road automobilů a motocyklů. Provozujeme také prodej pneu, disků a další. Huštění pneu, montáž/demontáž, výměna olejů, vyvažování disků kol, uskladnění pneumatik.

NOVING OK s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu ocelových a ocelobetonových konstrukcí. Provádíme projekční a montážní práce a vypracováváme statická, dynamická a únavová posouzení stavu konstrukce a výrobní a dílenskou dokumentaci.

František Uher

Poskytujeme komplexní služby v oblasti BOZP. Zajišťujeme školení BOZP, služby koordinátora BOZP, revize tlakových a zdvihacích technických zařízení, technické prohlídky manipulačních vozíků atd. V rámci naší činnosti vytváříme rovněž firemní předpisy a dokumentace. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.