• Detail firmy

REVIT topné systémy s.r.o.

Základní popis

Zpracování projektové dokumentace obytných a rodinných domů i průmyslových závodů se specializací na projektování ústředního topení.

Adresa

Michalovicova 1832/5
390 02 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25190717

Výrobky, činnosti

Zpracování projektové dokumentace

Zpracování projektové dokumentace obytných a rodinných domů i průmyslových závodů se specializací na projektování ústředního topení.

Kontaktní osoba

Miloslav Rejlek - Majitel

Telefon: 381 282 698
E-mail: rejlek@revit-ts.cz
WWW: www.revit-ts.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DENIOS s.r.o.

Nabízíme kompletní program pro skladování a bezpečné zacházení s nebezpečnými látkami, likvidaci a čištění. Nabízíme výrobu zařízení pro skladování na volném prostranství, skladování v budovách, sorbenty, tankovací stanice, sběrny použitého oleje, zařízení pro skladování plynových lahví, ohřívací a chladící komory a boxy a mnoho dalšího.

Energy Partner s.r.o.

Společnost realizuje prodej, montáž a servis tepelných čerpadel IVT. Pronájem elektrocentrál a jejich instalace zálohy UPS. Rekonstrukce elektrorozvoden a měření elektrické energie. Servis, revize a provoz fotovoltaických elektráren.

VTP Novotný

Poskytujeme komplexní služby v oblasti voda - topení - plyn. Provádíme instalace rozvodů vody, kanalizačního potrubí, včetně rekonstrukcí koupelen a WC. Zajišťujeme montáže, servis a revize rozvodů plynu, výměny kotlů, ohřívačů TUV či jiných topných systémů. Nabízíme rovněž poradenství v oboru vodoinstalace a vytápění. Realizujeme jak větší zakázky, tak i drobné opravy.