• Detail firmy

Revispol, s.r.o.

Základní popis

Provádíme revize elektro (hromosvody, trafostanice, elektroinstalace, veřejné a nouzové osvětlení, spotřebiče.

Adresa

Purkyňova 74/2
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27746381

Výrobky, činnosti

Revize hromosvody, trafostanice

Kontaktní údaje

E-mail: info@revispol.cz
WWW: www.revispol.cz

Kontaktní osoba

PETR MAROŠ

E-mail: maros@revispol.cz

PhDr. PhDr. ROBERT KNOBLOCH - Jednatel

Mgr. ADAM KOTALÍK - Jednatel

Pavel Zelenák - Obchodní ředitel

Telefon: 722 007 008
Další firmy v oboru

S & S TZB, s.r.o.

Věnujeme se dodávkám, montáži a projektování vzduchotechniky a klimatizace. Zabýváme se výrobou vzduchotechnického potrubí, montáží sanity, dodávkou ÚT a další. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti výroby koncových elementů. Dodáváme a montujeme ocelové, plastové a měděné rozvody. Rádi vyhovíme Vašim individuálním požadavkům a přáním.

Václav Dvořák - Elektroinstalace

Zajišťujeme kompletní servis v oblasti elektroinstalace. Nabízíme realizace anténních rozvodů, rekonstrukce a montáže elektrických rozvodů, opravy a montáže hromosvodů, dodávku bezdrátových a kabelových zabezpečovacích systémů, úsporné LED pásky, protipožární ucpávky, rozvody počítačových kabelů či vyhotovení revizní zprávy.

FAT Praha, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje údržbu bytového fondu již 26 let. V rámci této činnosti provádíme veškeré elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské, zednické, kominikcé, klempířské, truhlářské, lykýrnické a úklidové práce. Léty nabyté zkušenosti jsou zárukou odborně a včas provedených kvalitních služeb. Poskytujeme prodlouženou 36-ti měsíční záruku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!