• Detail firmy

REVECO s.r.o.

Základní popis

Zasilatelství, reality. Prodej tvrdých vsypů k realizaci cementem pojených průmyslových podlah s největší zátěží, zastoupení firmy KORODUR. Prodej steliva pro kočky.

Adresa

Drahobejlova 1452/54
190 00 Praha 9 - Libeň

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26435926
DIČ:  CZ26435926
Rok založení:  2001
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Import

Výrobky, činnosti

Prodej tvrdých vsypů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 266 109 892
E-mail: petsupplies@reveco.cz
E-mail: petexport@reveco.cz
E-mail: reveco@volny.cz
WWW: www.reveco.cz
WWW: www.reality.reveco.cz

Kontaktní osoba

Ing. František Černý - Jednatel

Mobil: +420 724 160 711
Další firmy v oboru

FORTIS velkoobchod CZ, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje montáž, demontáž a pronájem lešení značky PERI, dále pak montáž a demontáž bednění, a to jak stropního, tak i opěrného. Působíme po celé České republice.

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.