• Detail firmy

Revco Czech Republic s.r.o.

Základní popis

Značka REVCO reprezentuje jednoho z největších evropských výrobců materiálů určených na finální úpravu interiérových a exteriérových povrchů stěn.

Adresa

Pražská 238
250 66 Zdiby

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28864212
DIČ:  CZ28864212
Rok založení:  2009
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Prvky a materiály pro povrchy stěn

- v interiérech či exteriérech

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 038 288
E-mail: info@revco.cz
E-mail: info@fastmix.cz
WWW: www.revco.cz

Kontaktní osoba

Martin Pancíř - Jednatel

Další firmy v oboru

NANOServisCZ s.r.o.

Realizace ochrany a ošetření povrchů nanotechnologií s unikátními vlastnostmi. Ošetřujeme veškeré savé i nesavé povrchy, fasády domů, povrchy mramorů, dlažeb, hygienických místností apod. Aplikací nanotechnologií zásadně měníme vlastnosti nebezpečně kluzkých povrchů.

BubaK Color - Miloš Bubeníček

Zabýváme se lakováním MDF desek, nábytku, dílců z dřeva a plastu. Využíváme profesionální techniku - lakovací kabina SAIMA. Používáme materiály ILVA. Nabízíme výběr ze široké škály barev dle vzorník RAL a NCS.

DŘEVO ŠIGUT, s.r.o.

Prodáváme suché truhlářské a stolařské řezivo. Nabízíme OSB desky, obkladové smrkové palubky, plotovky apod. Prodáváme také štípané palivové dřevo. Nabízíme Vám také výrobu zahradního nábytku z masivu. Vyrábíme kvalitní sedací lavice a židle z masivu pro venkovní posezení. Působnost: Ostrava, Nový Jičín, Kopřivnice, Příbor, Frenštát, Valašské Meziříčí, Rožnov p.R., Frýdek Místek, Hranice.