• Detail firmy

Reus, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se polygrafickou výrobou s využitím rotačních tiskáren, barevným i černobílým tiskem, strojním vázáním knih, katalogů a prospektů.

Adresa

Ke Karlovu 1102/7
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25652346

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 679 111
Fax: +420 377 679 144
E-mail: dagmar.jelinkova@reus.cz
WWW: www.reus.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Ondroušek - Jednatel

Další firmy v oboru

Litera Plzeň, s.r.o.

Poskytujeme komplexní vydavatelské služby pro komplexní produkci a distribuci periodik. Zprostředkováváme inzertní a PR plochu v časopisech. Nabízíme služby redigování časopisů včetně kompletního obrazového obsahu.

SOS print s.r.o.

Ofsetová tiskárna vyrábí firemní tiskoviny, plakáty, prospekty, pohlednice, kalendáře a mnoho jiného. Zajišťujeme grafické návrhy tiskovin a fotografické práce. Provádíme falcování, knihařské vazby, kašírování, polepování, výseky, slepotisk, číslování, perforace apod. V kooperaci nabízíme možnost laminování, UV či dispersní lakování, vázaní publikací a brožur vazbou V8 a V8a, výrobu šanonů.

23 foxes production, s.r.o.

Již od roku 2006 poskytujeme služby reklamní a produkční agentury. Specializujeme se na grafiku, design, signmaking, tisk apod. Zpropagujeme Vaši firmu, akci či produkt. Navštivte naše webové stránky, zde nalezne více informací o naší činnosti i fotografie z realizovaných zakázek.