• Detail firmy

Retrosmalt s.r.o.

Základní popis

Zakázková výroba smaltovaných hrnků pro firmy, organizace i jednotlivce. Prodáváme hrnky s vlastním motivem. Vlastníme licence českých pohádek.

Adresa

U Trojice 36
381 01 Český Krumlov

Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01811061

Výrobky, činnosti

Smaltované hrnky

Kontaktní údaje

E-mail: ekoblasova@retrosmalt.cz
WWW: www.retrosmalt.cz

Kontaktní osoba

Eva Koblasová - Jednatel

Mobil: +420 606 536 763
Další firmy v oboru

K.S.M.M. s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou reklamních tužek a pastelek. Vyrábíme barevně nebo černě probarvené tužky - s kamínkem Swarovski, s gumotypem, s máčením nebo s tiskem. Dále nabízíme tesařské tužky, které mají oválný tvar a speciální tuhy, samozřejmostí jsou obyčejné tužky v různě barevném provedení.

ReSit, s.r.o.

Specializujeme se na sítotisk a výrobu reklamního a bezpečnostního značení kompletně na zakázku. V našem sortimentu naleznete bezpečnostní tabulky a bezpečnostní samolepky, autotuningové samolepky, tabulky a samolepky pro nebezpečné látky, plastové nosiče wobleru, podložky registračních značek a mnoho dalšího.

Vydavatelství Paprsek, s.r.o.

Věnujeme se výrobě reklamních předmětů. Nabízíme kalendáře, diáře, ordinační kartičky, novoročenky, pf-ka, pohlednice, přáníčka, omalovánky, poznámkové bloky, propisky, puzzle, pexesa, šňůrky na krk a mnoho dalšího. Navštivte náš e-shop a vyberte z široké nabídky produktů pro Vaši kancelář či domácnost. Koupí našich výrobků pomůžete udržet pracovní místa pro zdravotně postižené.