• Detail firmy

RETRO FURNITURE & CO. s.r.o.

Základní popis

Prodáváme stylový nábytek a osvětlení. Provádíme čalounické a restaurátorské práce. Do naší nabídky patří křesla, židle, stoly, komody, sety, hodiny

Adresa

Dobronická 1269
148 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24273252

Výrobky, činnosti

Prodáváme stylový nábytek a osvětlení.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 388 639
E-mail: info@retroandco.eu
WWW: www.retroandco.eu
 Facebook stránka

Kontaktní osoba

OTAKAR KOVÁŘ - Jednatel

Mobil: +420 607 161 050
Další firmy v oboru

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

HOBLÍK A PILKA, Nábytek na zakázku s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku a bytových doplňků na zakázku. Vyrábíme originální nábytek dle individuálních požadavků zákazníka. K výrobě nábytku používáme běžné i exotické dřeviny, kombinujeme široké spektrum materiálů. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy a renovace starožitného nábytku. Kromě nábytku vyrábíme také dřevěná schodiště, dveře, pergoly aj. Spolupracujeme s partnerskými firmami.

ENPRAG s.r.o. - KOVOVÝ NÁBYTEK

Věnujeme se prodeji kovového nábytku vhodného do kanceláří, škol, dílen nebo k lékařskému využití. Kovový nábytek rozvážíme, poskytujeme záruční i pozáruční servis. Nabízíme kovové kartotéky, registrační skříně, kovové šatní skříně, trezorové a ohnivzdorné. Dále prodáváme konferenční židle, školní či průmyslový nábytek, pojízdné regály, poštovní schránky, nádoby na odpad i posyp a další.