• Detail firmy

Ret Constellation, s.r.o.

Základní popis

Hlavní činnost: poskytování SW, navrhování a vývoj webů, intranetů, extranetů, e-shopů a dalších online aplikací pro e-commerce. Technická a uživatelská podpora navazující na hlavní činnosti Analytické, poradenské a konzultační služby.

Adresa

Průmyslová 1472/11
102 19 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24700738
DIČ:  CZ24700738

Výrobky, činnosti

Tvorba WWW prezentací, eshopů

a zakázkových aplikací.

Kontaktní údaje

E-mail: obchod@retconstellation.cz
WWW: www.retconstellation.cz

Kontaktní osoba

JUDr. František Grivalský - Jednatel

Telefon: +420 226 259 830
E-mail: obchod@retconstellation.cz
Další firmy v oboru

ATECO spol. s r.o.

Vyvíjíme telekomunikační software. Nabízíme programy pro pořízení, editaci a archivaci údajů o kabelových sítích, tarifikační a vyhodnocovací programy telefonního provozu a další. Na základě analýzy zákaznických dat optimalizujeme telekomunikační tarify a tím snižujeme firemní náklady.

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.