• Detail firmy

Restrukturalizační Agentura, a. s.

Základní popis

Hlavním cílem této instituce je zajistit pomoc malým a středním firmám v procesu restrukturalizace a změnového řízení.

Adresa

Smetanovo náměstí 1180/7
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27813240

Výrobky, činnosti

Personální zdroje

Kontaktní údaje

E-mail: info@restartujto.cz
WWW: www.restartujto.cz

Kontaktní osoba

TOMÁŠ KONDĚLKA - Člen představenstva

Mobil: +420 777 236 666

Ing. TOMÁŠ PASTRŇÁK - Předseda představenstva

LUKÁŠ CHLEBOVSKÝ - Člen představenstva

Další firmy v oboru

LITABA GROUP s.r.o.

Poskytujeme komplexní energetické poradenství a odbornou pomoc při řešení projektu Modrozelená úsporám. Zaměřujeme se na snižování nákladů za energie včetně zpracování analýzy ZDARMA. Zajišťujeme optimalizaci distribučních sazeb, snížení spotřeby vody, energetický audit a průkazy energetické náročnosti budov. Nabízíme volná místa pro nové kolegy, obchodníky a spolupracovníky v oblasti energetiky.

František Uher

Poskytujeme komplexní služby v oblasti BOZP. Zajišťujeme školení BOZP, služby koordinátora BOZP, revize tlakových a zdvihacích technických zařízení, technické prohlídky manipulačních vozíků atd. V rámci naší činnosti vytváříme rovněž firemní předpisy a dokumentace. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

PROVA, s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Nabízíme daňové poradenství, zpracování daňových přiznání, služby mzdového účetnictví, vypracování účetních závěrek i mimořádných účetních závěrek, kontroly účetnictví, rekonstrukce účetnictví a chybějících účetních podkladů, zpracování a dodání statistických výkazů a mnoho dalšího. Pomůžeme Vám s řešení jakékoliv účetní a daňové situace.