• Detail firmy

RESTR Jesenice s.r.o

Základní popis

Provádíme rekonstrukce a zhotovujeme střechy. Vyrábíme klempířské prvky na zakázku. Zabýváme se zamezením zatékání vody, provlhčování zdiva, vzniku pl

Adresa

Budějovická 644
252 42 Jesenice u Prahy

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28922166

Výrobky, činnosti

klempířské prvky na zakázku..

Provádíme rekonstrukce a zhotovujeme střechy. Vyrábíme klempířské prvky na zakázku. Zabýváme se zamezením zatékání vody, provlhčování zdiva, vzniku plísní a odpadávání omítky.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 263 444
E-mail: m.starove@seznam.cz
WWW: www.restr.webnode.cz

Kontaktní osoba

Michal Starove - Jednatel

Další firmy v oboru

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.

STŘECHY NOLL

Činnost naší společnosti je zaměřena na pokrývačské a klempířské práce. Specializujeme se na realizace plechových střech a rekonstrukce střech. Zajišťujeme ekologickou likvidaci eternitu a azbestu. Více informací o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat!