• Detail firmy

RESTAV ČECH, s.r.o.

Základní popis

Provádíme stavby rodinných domů a rekonstrukce. Nabízíme projektové, pokrývačské, tesařské, zednické, pokladačské, obkladačské i instalatérské práce.

Adresa

ul.9.května 206
268 01 Hořovice

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26458136

Výrobky, činnosti

Stavební práce..

Provádíme stavby rodinných domů a rekonstrukce. Nabízíme projektové, pokrývačské, tesařské, zednické, pokladačské, obkladačské i instalatérské práce.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 311 510 069
E-mail: info@restavcech.cz
WWW: www.restavcech.cz

Kontaktní osoba

Robert Čech - Jednatel

Mobil: +420 602 657 287

Lenka Ševčíková - Jednatel

Další firmy v oboru

PROFITALL spol. s r.o.

Hlavním těžištěm naší činnosti je výroba a montáž zařízení pro energetiku. Provádíme rekonstrukce zařízení pro stavebnictví a zabýváme se také strojírenskou výrobou a výrobou ocelových konstrukcí. Jsme výrobci a prodejci elegantních krbových kamen a krbových vložek.

SOIT s.r.o.

Zaměřujeme se na realizace vodoinstalace, potrubních rozvodů, topenářské práce a systémy solární energie. Realizujeme vodoinstalace a kanalizace na zakázku, systémy ohřevu teplé vody, topenářské rozvody potrubí, TUV s podporou vytápění, systémy ohřevu bazénu apod. Dodáváme systémy solární energie, stavebnice solárních systémů a komponenty solárních systémů. Nabízíme zapojení slunečního kolektoru.

M&K STAVEBNÍ SERVIS spol. s r.o.

Firma M&K, stavební servis spol.s r. o. se sídlem v Městci Králové je stabilní a ryze českou společností, která dnes patří k významným velkoobchodním a distribučním organizacím v oblasti vybavení koupelen a sanitárního zařízení v České republice.