• Detail firmy

Restaurant Tři Věžičky s.r.o.

Základní popis

hotel, ubytování, školení, firemní akce a ubytování na Vysočině

Adresa

Střítež 11
588 11 Střítež

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26936194

Výrobky, činnosti

hotel, ubytování, školení, firemní akce

hotel, ubytování, školení, firemní akce a ubytování na Vysočině

Kontaktní údaje

Telefon: 567 217 581
E-mail: info@trivezicky.cz

Kontaktní osoba

Lubomír Bouchner ml. - Jednatel

Telefon: 603 944 131
E-mail: info@trivezicky.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

U Hrušků s.r.o.

Cukrárna a kavárna U Hrušků v Havlíčkové Brodě nabízí pestrý sortiment dortů, zákusků, minizákusků, pohárů, svatebních buchtiček, teplých i studených nápojů. Tradice naší cukrárny sahá až do roku 1896. Přijďte k nám posedět u dobré kávy, ke které Vám připravíme něco sladkého. Těšíme se na Vás!

Sportbowling, s.r.o.

Naše společnost provozuje střelnici s možností střelby z krátkých i dlouhých zbraní a bowling se dvěma dráhami a 50-ti místy k sezení. Prostory zařízení jsou vhodné pro pořádání společenských akcí. Zajišťujeme rovněž ubytování v penzionu u Růžičků v Třešti - v srdci Českomoravské vysočiny, s kapacitou 17 míst. Pokoje mají vlastní sociální zařízení a společnou kuchyňku, parkování je ve dvoře.

Terminal Hotel

Moderní tříhvězdičkový hotel. Objekt představila pro hosty, kteří cestují soukromě, obchodní a turisty. Terminal Hotel je ideálním místem pro hosty, kteří ocení svobodu pohybu. Je to jedinečné místo inspirován obrazem Wroclaw. Dáváme pocit, že v centru města přes fotografie visí v restauraci, na chodbách a hotelových pokojů.