• Detail firmy

Restaurace U českých pánů

Základní popis

Nabídka specialit české kuchyně v restauraci pro 75 osob a salonkem s 25 místy. Možnost pořádání stylových hostin, rautů, svateb i firemních večírků

Adresa

Školská 695/38
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49097075

Výrobky, činnosti

Možnost pořádání stylových hostin,

Kontaktní údaje

WWW: www.uceskychpanu.cz

Kontaktní osoba

Safner Michal

Telefon: +420 222 232 183

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!

Catering Zlatá Praha, s.r.o.

Provozujeme cateringovou společnost v Praze. Soustředíme se však nejenom na Českou republiku, ale působíme i v mnoha státech Evropy. Postaráme se o kompletní akce na klíč - rauty, bankety, koktejly, svatební hostiny a další. Máme vše potřebné vybavení a dodáváme profesionální gastronomické služby.

MAT CLUB s.r.o.

Nabízíme pronájem kinosálu a restaurace. Kinosál i restaurace jsou vhodné pro soukromé i firemní akce, zajistíme i kompletní catering. Provozujeme půjčovnu DVD a Blu-ray disků s více než 2000 tituly.