• Detail firmy

Restaurace na Baníku

Základní popis

Možnost objednání celodenního stravování (snídaně, obědy, večeře) pro sportovní týmy. Zajišťujeme rodinné oslavy, firemní večírky, svatby, rauty apod.

Adresa

Boženy Němcové 1780
356 01 Sokolov

Okres: Sokolov
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73705837

Výrobky, činnosti

firemní večírky, rauty apod.

Možnost objednání celodenního stravování (snídaně, obědy, večeře) pro sportovní týmy. Zajišťujeme rodinné oslavy, firemní večírky, svatby, rauty apod.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 082 114
E-mail: schneider.71@seznam.cz

Kontaktní osoba

František Schneider - Majitel

Mobil: 774 082 114

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

U Hrušků s.r.o.

Cukrárna a kavárna U Hrušků v Havlíčkové Brodě nabízí pestrý sortiment dortů, zákusků, minizákusků, pohárů, svatebních buchtiček, teplých i studených nápojů. Tradice naší cukrárny sahá až do roku 1896. Přijďte k nám posedět u dobré kávy, ke které Vám připravíme něco sladkého. Těšíme se na Vás!

Bašta a spol., s.r.o.

Provozujeme restauraci Bašta a zabýváme se výrobou vlastního piva. Pochutnat si můžete na různě připravené pečené kachně, zapít jídlo výborným pivem nebo si prohlédnout pivovar. Jako dezert nabízíme domácí italskou zmrzlinu bez přidaných chemických látek, kterou dodáváme do kaváren, hotelů, cukráren i restaurací.

SEKAN s.r.o.

Naše společnost poskytuje profesionální služby v oblasti cestovního ruchu, wellness služeb a zajištění kulturních a hudebních programů. V oblasti cestovního ruchu nabízíme služby zprostředkování nejrůznějších plně pojištěných zájezdů do celého světa. Pro Vaše firemní a soukromé oslavy zajistíme kulturní a hudební doprovod včetně unikátní show Elvise Presleyho. Vedeme masérské a regenerační studio.