• Detail firmy

RESTA UČP, s.r.o.

Základní popis

Nabídka specialit české kuchyně v restauraci pro 75 osob a salonkem s 25 místy. Možnost pořádání stylových hostin, rautů, svateb i firemních večírků.

Adresa

Školská 695/38
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49097075

Výrobky, činnosti

Nabídka specialit české kuchyně v restauraci

Nabídka specialit české kuchyně v restauraci pro 75 osob a salonkem s 25 místy. Možnost pořádání stylových hostin, rautů, svateb i firemních večírků.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 231 068
E-mail: www.uceskychpanu.cz

Kontaktní osoba

MARTINA HÁBLOVÁ - Majitel

Telefon: +420 222 232 183

Michal Fasner

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Bašta a spol., s.r.o.

Provozujeme restauraci Bašta a zabýváme se výrobou vlastního piva. Pochutnat si můžete na různě připravené pečené kachně, zapít jídlo výborným pivem nebo si prohlédnout pivovar. Jako dezert nabízíme domácí italskou zmrzlinu bez přidaných chemických látek, kterou dodáváme do kaváren, hotelů, cukráren i restaurací.

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.

Pivovar Lužiny, s.r.o.

Zabýváme se výrobou vlastního piva a provozujeme minipivovar. Nedílnou součástí výrobny je pivovarská restaurace, pivní bar a sezónní terasa, kde máte možnost si v létě vychutnat grilovaného masíčka či uzené klobásy. Poté Vás provedeme pivovarem, ukážeme výrobní proces a ochutnáte naše speciality. Snažíme se, aby si zákazníci pobyt u nás užili.