• Detail firmy

RESTA DAKON, s.r.o.

Základní popis

Prodej recyklačních strojů. Nabídka recyklace stavebního odpadu.

Adresa

Mírová 12/1
750 02 Přerov III - Lověšice

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25384201

Výrobky, činnosti

Nabídka recyklace stavebního odpadu.

Prodej recyklačních strojů. Nabídka recyklace stavebního odpadu.

Kontaktní osoba

Dalibor Kubík - Jednatel

Telefon: +420 581 206 999
Mobil: +420 602 500 705
E-mail: resta-dakon@resta-dakon.cz
WWW: www.resta-dakon.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.