• Detail firmy

REST.TU, s.r.o.

Základní popis

Provádíme kompletní realizace a rekonstrukce střech. Nabízíme zednické, tesařské, klempířské, stavební, truhlářské práce. Realizujeme obklady štítů, podhledů, fasád, pergol. Zateplujeme budovy. Zabýváme se montáži hromosvodných soustav včetně revizí.

Adresa

Kryblická 110
541 01 Trutnov

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28810368
DIČ:  CZ28810368
  • Služby

Výrobky, činnosti

Realizace a rekonstrukce střech

Zabýváme se pokrývačskými, klempířskými a tesařskými pracemi. Dodáváme střešní krytiny včetně doplňků.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 709 321
E-mail: info@resttu.cz
WWW: www.resttu.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Kašpar - Jednatel

Další firmy v oboru

HELIX s. r. o. - truhlářství

Specializujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Zařizujeme veřejné a bytové interiéry, i atypickým nábytkem. Dodáváme kuchyně, bytový nábytek, kancelářský nábytek, dveře z masivu a další komponenty do interiérů, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Na našich stránkách naleznete fotogalerii realizovaných zakázek. Neváhejte nás navštívit!

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

RSU servis s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací parků a zahrad, včetně dodání zahradních doplňků. Zahrady navrhujeme pro soukromé osoby, firmy i širokou veřejnost. Provádíme terénní úpravy, zakládání trávníků, výsadbu rostlin či drobné stavební práce, které se založením zahrady souvisí, jako např. opěrné zídky, zpevněné plochy apod. Kromě realizací zahrad se zabýváme rovněž dřevovýrobou.