• Detail firmy

RESO s.r.o

Základní popis

Převážnou náplní naší činnosti jsou stavební práce v oboru pozemního stavitelství. Provádíme novostavby a rekonstrukce rodinných,činžovních a administrativních objektů.

Adresa

Podlipného 812/10
180 00 Praha 8 - Libeň

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45795231
DIČ:  CZ45795231

Výrobky, činnosti

Stavební činnost

Nabídka služeb v oblasti novostaveb a rekonstrukcí rodinných, činžovních a administrativních objektů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 284 841 246
E-mail: tu@reso.cz
WWW: www.reso.cz

Kontaktní osoba

Halamka Miroslav

Mobil: +420 602 374 492
E-mail: tu@reso.cz

Ing. Igor Plecháček - Jednatel

Ing. Zdeněk Čermák - Jednatel

Další firmy v oboru

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.