• Detail firmy

RESCUE HELP, z. s.

Základní popis

RESCUE HELP, z. s. - Zdravotnická služba poskytuje zajištění zdravotního dozoru, školení první pomoci a jiné nabízené služby.

Adresa

Černuc 124
273 23 Černuc

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03140741

Výrobky, činnosti

Zajištění zdravotního dozoru

Odborná první pomoci při sportovních, kulturních a společenských akcích. Dozor zajištují zdravotničtí pracovníci z řad zdravotnických záchranářů, všeobecných sester, tak i lékařů pracující v nemocnicích (UP, ARO, JIP), nebo u zachranných služeb.

Kontaktní údaje

E-mail: info@rescuehelp.cz
WWW: www.rescuehelp.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Kocanda - Jednatel

Mobil: +420 737 175 765
E-mail: info@rescuehelp.cz
Další firmy v oboru

SALTEN s.r.o.

Výrobní, technologické a konstrukční znalosti nám umožňují výrobu zařízení od dělení materiálu až po mechanickou, hydraulickou a elektrickou montáž včetně testování v areálu společnosti. Naší obchodní partneři tak mohou využívat unikátní možnost dodávky hotových testovaných zařízení přímo do místa určení jejich zákazníků.

Dům techniky ČSVTS Kladno s.r.o.

Poskytujeme prostory ke vzdělávání a školení nebo pořádání konferencí. Pořádáme také motivační a rekvalifikační kurzy v nejrůznějších oblastech života a to po celém území České republiky. Více informací o aktuální nabídce kurzů naleznete na našich internetových stránkách.

Hana Rybová

Naše jazyková agentura se zaměřuje na výuku francouzského jazyka všech úrovní. Organizujeme kurzy obecné francouzštiny pro veřejnost a firmy. Zajišťujeme překladatelské a tlumočnické služby.