• Detail firmy

Řeřicha s.r.o.

Základní popis

Hlavním programem je prodej, pronájem a servis bednění vč. potřebné technické pomoci. Společnost navazuje na činnost firmy RESVO Praha a rozšiřuje nabídku systémových bednění vč. všech doplňků a příslušenství, a to ve vyšší kvalitě a nižší ceně.

Adresa

Zděbradská 57
251 01 Jažlovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27589609

Výrobky, činnosti

Bednění tunelů a kolektorů

Kontaktní údaje

Fax: +420 323 637 397
E-mail: info@rericha.eu
WWW: www.rericha.eu
Další firmy v oboru

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.

MADRA, s.r.o

Zajišťujeme prodej hutního materiálu a potrubních rozvodů od českých výrobců, ale v případě potřeby i z celé Evropy. Dodáváme hutní materiál, potrubní rozvody, trubky ocelové, příruby a přechody, dna, oblouky a ohyby, T kusy, uložení potrubí, profily, nosiče, ocelové tyče, plechy, jakly (jekly), betonářskou ocel, dráty a mnoho dalšího.

Jiří Přibyl

Jsme specialistou na prodej hutního materiálu v Neratovicích, působícího na trhu již od roku 1993. Dodáváme široký sortiment spojovacího materiálu, plechů, oceli, trubek a dalších prvků kovovýroby určených ke kompletaci a výrobě stavebních a zámečnických konstrukcí. Objednané zboží zavážíme do 48 hodin, příp. po dohodě, pokud jej nemáme skladem.