• Detail firmy

REPOS CENTRE a.s.

Základní popis

Společnost provozuje sportovní zařízení nabízející squash i školu, tenis i školu, cvičení, jógu, masáže, obchody se sportovním zařízením, atd...

Adresa

U stanice 11/4
162 00 Praha 6 - Liboc

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25795759
DIČ:  CZ25795759
Rok založení:  1999
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- nabídka sportovního vyžití, areál obsahuje squash, squash školu, tenisovou školu, badminton, wallyball, jóga, cvičení, masáže, solárium, obchod, restauraci, mateřské centrum, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 607 705 095

Kontaktní osoba

Alena Pekárková - Předseda představenstva

Petr Škarda - Člen představenstva

Mgr. Martina Pekárková - Člen představenstva

Mobil: +420 602 825 917
Další firmy v oboru

HOTEL ČECHIE Praha, a.s.

Vedeme 4-hvězdičkový hotel s wellness a bohatým sportovním vyžitím. 4-hvězdičkový hotel na Praze 8 nabízí ubytování v standardních i nadstandardních pokojích a hotelových apartmánech. V areálu hotelu se nachází krytá tenisová hala, bazén s protiproudem, klimatizované fitness, golfová hala i prostory pro squash. Organizujeme firemní konference na klíč. Pořádáme golfové kurzy.

Chadbalon - let balonem

Specializujeme se na lety horkovzdušným balónem. Nabízíme vyhlídkové lety pro jednotlivce, páry nebo skupiny až o 8 osobách. Vyhlídkové lety zajišťujeme horkovzdušnými balóny Chad a Kašpárek po téměř celém území České republiky.

Helena Bauerová - Ceresport

Zajišťujeme lukostřelnici, kurzy lukostřelby i firemní a sportovní akce s lukostřelbou. Provozujeme internetový obchod zaměřený na distribuci kompletního vybavení pro lukostřelbu. V nabídce naleznete lukostřelecké kuše, luky, šípy, praky, terčovnice a terče, vytahováky šípů, batohy na lukostřelecké vybavení, nářadí pro lukostřelce, lukostřelecké tréninkové pomůcky a mnoho dalšího.