• Detail firmy

REPÁK a spol., spol. s r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá dodávkou a montáží technologických celků, potrubních rozvodů a tlakových nádob, hydraulických systémů. Dále i opravou a servisem technologických zařízení.

Adresa

Truhlářská 446/4
719 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49606387
DIČ:  CZ49606387
Rok založení:  1994
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- dodávka a montáž technologických celků, potrubních rozvodů a tlakových nádob, hydraulických systémů. Opravu a servis technologických zařízení.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 124 837
Telefon: +420 596 115 481
Telefon: +420 595 136 335

Kontaktní osoba

Ing. Radomír Polášek - Jednatel

Ján Repák - Jednatel

Martin Bambas - Jednatel

Další firmy v oboru

JAN CARBOL

Realizujeme dodávku a montáže rozvodů plynu, topení a vody do rodinných a bytových domů včetně objektů občanské vybavenosti. Poskytujeme revizní a servisní služby a poradenství v oboru voda - topení - plyn.

Zdeněk Latka

Činnost firmy je zaměřena na komplexní služby v oblasti voda-plyn-topení. Naší instalatéři, plynaři a topenáři jsou pravidelně školeni a na veškeré práce, které provádějí, mají příslušná osvědčení. K práci používáme kvalitní atestovaný materiál se zárukou 24 měsíců, na práci poskytujeme záruku 60 měsíců. Soustředíme se především na akce menšího a středního charakteru v celém Ostravském regionu.

ARW stavební spol. s r.o.

Zabýváme se realizacemi zděných staveb z přesných bloků výrobců Heluz, Porotherm, KM Beta. Realizujeme monolitické železobetonové konstrukce, založení první řady zdiva, lité anhydritové a cementové podlahy, stropní a schodišťové konstrukce, vnitřní sádrové omítky, ruční omítky stěn a stropů, sádrokartonové konstrukce a mnoho dalšího.