• Detail firmy

REPACO services s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kompletní úklidové služby. Provádíme mytí oken, čištění osvětlení, sekání trávy, čištění dlažby, koberců, PVC a linolea.

Adresa

Opuková 513/18L
163 00 Praha 6 - Řepy

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28424867

Výrobky, činnosti

Nabízíme kompletní úklidové služby.

Nabízíme kompletní úklidové služby. Provádíme mytí oken, čištění osvětlení, sekání trávy, čištění dlažby, koberců, PVC a linolea. Poskytujeme kolaudační, generální i pravidelné úklidy kancelářských prostor, firemních objektů i škol

Kontaktní údaje

Telefon: +420 235 300 101
E-mail: pavel.kostrbel@repaco.cz
WWW: www.repaco.cz

Kontaktní osoba

PAVEL KOSTRBEL - Jednatel

Mobil: +420 777 200 766

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KM Služby

Specializací firmy jsou renovace, sanace, čištění a ochranné nátěry fasád. Renovujeme panelové domy, zateplujeme fasády i ploché střechy, provádíme stavebně montážní práce výškovou technikou. V rámci výškových prací zajišťujeme mytí prosklených fasád, oken a žaluzií. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky a jsme pojištění proti případných škodám. Působíme po celé ČR. Neváhejte nás kontaktovat!

Tomáš Mizera, s.r.o.

Nabízíme jednorázové, generální, postavební či předkolaudační úklidy. Myjeme okna, podlahy a odstraňujeme grafitty.

BASILDON, s.r.o.

Hlavní činností firmy je profesionální vedení a správa účetnictví, rekonstrukce účetnictví, daňové a ekonomické poradenství. Vedeme mzdovou agendu, skladové hospodářství, daňovou evidenci. Zpracujeme daňové přiznání. Možnost zastupování na úřadech. Staráme se o zákazníky převážně z Prahy a přilehlého okolí.