• Detail firmy

reoplan cz s.r.o.

Základní popis

Nabízíme externí vedení celého účetnictví, tzn. přes mzdovou agendu, platby veškerých závazků, řízení pohledávek, daně až po všeobecné administrativní

Adresa

Meziříčská 2868
756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26845873
DIČ:  CZ26845873
Rok založení:  2004
  • Služby

Výrobky, činnosti

Účetnictví

Zpracování účetnictví. Tvorba potřebných interních dokladů. Evidence hmotného i nehmotného majetku. Zpracování daňových přiznání. Zpracování účetní závěrky. Zpracování statistických výkazů. Optimalizace daňové povinnosti v průběhu roku.

Kontaktní údaje

E-mail: roman.urban@reoplan.cz
WWW: www.reoplan.cz

Kontaktní osoba

Ing. Robert Lovecký - Jednatel

Ing. Lenka Pavelková - Jednatel

Lukáš Kruml - Prokurista

Telefon: +420 571 115 894
Mobil: +420 725 407 970
Další firmy v oboru

Control GAS, spol. s r.o.

Provádíme provozní a výchozí revize plynových i tlakových zařízení, rodinných a činžovních domů, kotelen, průmyslových pecí či plynovod. Zajišťujeme školení obsluhy kotelen, školení obsluhy tlakových zařízení, školení obsluhy kotlů (i tuhá paliva).

Ing. Radovan Kojecký

Věnujeme se vedení účetnictví, zpracování mezd a daní pro malé a střední podniky, a to včetně poradenství ve všech zmíněných oborech. Zaměřujeme se na lokality Holešov, Zlín, Kroměříž a okolí.

REMO CZ Tlumačov, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a dodávku jeřábů a zdvihacích zařízení. Specializujeme se na jejich výrobu, montáž, záruční i pozáruční servis, opravy a další. V nabídce máme mostové, sloupové, portálové a další jeřáby. Dodáváme kladkostroje a komponenty ke zdvihacím zařízením. Provádíme inspekce, revizní zkoušky nebo školení jeřábníků a vazačů.