• Detail firmy

RENTO, s.r.o.

Základní popis

Poskytování služeb v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence. Nabídka zpracování daňového přiznání, mezd a elektronických podání na úřady.

Adresa

K Zámku 268
331 51 Kaznějov

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48360082

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 373 332 864
E-mail: pschropfer@volny.cz

Kontaktní osoba

PAVEL SCHRÖPFER - Jednatel

Mobil: +420 608 716 105

FRANTIŠEK SCHRÖPFER - Jednatel

Mgr. LEA SCHRŐPFEROVÁ - Jednatel

Další firmy v oboru

MANAG & C, spol.s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti vedení učetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Zajišťujeme také bezpečnostní služby. Dále se zabýváme výukou jazyků - nabízíme kurzy německého, anglického a ruského jazyka. Součástí služeb je pronájem učeben a správa nemovitostí v Mariánských Lázních. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o činnosti firmy.

Ing. JIŘÍ ČÁP

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetnictví. Zajišťujeme vedení účetnictví, daňové evidence, personální a mzdové evidence. Součástí našich služeb je rovněž daňové poradenství.

Daňová kancelář - Ing. Josef Šlajs

Naše společnost se již řadu let věnuje vedení kompletního účetnictví. Zajistíme Vám vypracování daňové evidence a daňových přiznání. Daňové poradenství, které vám nabízíme, Vám poskytne právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí. Dále nabízíme služby v oblasti mezd - vedení mzdové agendy.