• Detail firmy

Rentier holding a.s.

Základní popis

Společnost se specializuje na služby v oblasti auditu servisních faktur a fyzické kontroly rozsahu provedených prací na motorových vozidlech.

Adresa

Autocamp Žižkov, Koněvova 2660/141
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27892832
DIČ:  CZ27892832
Rok založení:  2007
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- odbornou kontrolu došlých faktur od servisních partnerù, zejména z hlediska oprávněnosti a správnosti účtování jednotlivých položek. Cenu práce na vozidle hodnotíme podle norem vydávaných výrobcem, kterými se mají autorizované servisy řídit.

Kontaktní osoba

Bedřich Laube - Jednatel

Další firmy v oboru

Bc. Jiří Voršilka

Poskytujeme komplexní služby v oblasti zpracování účetnictví a daňové evidence. Nabízíme profesionální zpracování účetních dokladů, veškerých daňových přiznání, účetních závěrek, finančního účetnictví a mezd přímo u Vás ve firmě nebo v naší kanceláři. Navrhneme pro Vás plán daňové optimalizace přímo dle vašich potřeb.

EKOS PRAHA s.r.o.

Věnujeme se kompletnímu vedení firemního účetnictví a daňové evidence pro malé a střední firmy se sídlem v ČR. Zajišťujeme komplexní zpracování mezd a daňových přiznání včetně zajištění odkladu daňových přiznání či zpracování pokladů pro úvěr. Poskytujeme profesionální firemní daňové a účetní poradenství pro právnické i fyzické osoby. V případě potřeby zajistíme odborné zastoupení na úřadech.

K & V spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním daňové evidence a kompletním vedením účetnictví. Nabízíme zpracování všech druhů daní, pravidelné zpracování mezd, oceňování podniků, znalecké posudky, zprostředkování účetního auditu či služby v oblasti personalistiky.