• Detail firmy

RENT-A-CONT s.r.o.

Základní popis

Společnost RENT-A-CONT s.r.o. se zabývá především pronájmem obytných, skladových a sanitárních kontejnerů, a to jak dlouhodobým, tak krátkodobým.

Adresa

U Vrby 662
763 15 Slušovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29223687

Výrobky, činnosti

Kontejnery

Kontaktní osoba

Daniel Tkáč - Jednatel

Ladislav Rybníček - Prokurista

Mobil: +420 602 529 131
E-mail: info@rentacont.cz
WWW: www.rentacont.cz

Ladislav Rybníček - Prokurista

Další firmy v oboru

REMO CZ Tlumačov, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a dodávku jeřábů a zdvihacích zařízení. Specializujeme se na jejich výrobu, montáž, záruční i pozáruční servis, opravy a další. V nabídce máme mostové, sloupové, portálové a další jeřáby. Dodáváme kladkostroje a komponenty ke zdvihacím zařízením. Provádíme inspekce, revizní zkoušky nebo školení jeřábníků a vazačů.

MB kontejner s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu obytných, kancelářských, sanitárních a technologických kontejnerů a jejich sestav. Nabízíme dodání kontejnerů na místo určení, u sestav také jejich odbornou montáž, přestavby dle požadavků zákazníka a samozřejmostí je i pozáruční servis. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete nabídku kontejnerů včetně rozměrů a technického popisu.

JAKOS KABINY, s.r.o.

Vyvíjíme a vyrábíme kabiny a bezpečnostní zábrany pro vysokozdvižné vozíky, stavební stroje a další manipulační techniku. Dodáváme celokovové i plastové kabiny, polokabiny, samostatné dveře, celé sety nebo jednotlivé díly pro dostavbu. Nabízíme kabiny s vytápěním, osvětlením, ostřikovači a stěrači a s dalším vybavením. Montáž probíhá u zákazníka nebo v naší provozovně.