• Detail firmy

RENSPOL, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kompletní realizace podlah (dřevo, vinyl, korek, marmoleum, atd), renovace podlah a schodišť, vestavěné skříně, schodiště a stínicí techniku.

Adresa

Sokolovská 79/151
360 05 Rybáře

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25208039
DIČ:  CZ25208039

Výrobky, činnosti

Podlahy

Parkety, prkna, špalíková dlažba, vinylové podlahy, podlahy z korku, přírodního linolea, mozaiky, lamparkety, renovace podlah, atd.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 603 219 537
E-mail: renspol@seznam.cz
E-mail: renspolkv@gmail.com
WWW: www.renspol.cz
WWW: www.spalikovadlazba.cz

Kontaktní osoba

MICHAELA REICHLOVÁ - Jednatel

Telefon: +420 353 563 901
E-mail: renspolkv@gmail.com
Další firmy v oboru

Ing. Karel Kolský - STAVBY

Specializujeme se na stavební práce. Provádíme zateplování fasád, stavby a údržbu rodinných domů, stavby dřevostaveb, montáže a opravy střech, rekonstrukce domů a bytů a v neposlední řadě ruční výkopové práce. Všechny tyto služby vykonáváme v oblasti Ústí nad Labem.

HELIX s. r. o. - truhlářství

Specializujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Zařizujeme veřejné a bytové interiéry, i atypickým nábytkem. Dodáváme kuchyně, bytový nábytek, kancelářský nábytek, dveře z masivu a další komponenty do interiérů, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Na našich stránkách naleznete fotogalerii realizovaných zakázek. Neváhejte nás navštívit!

Václav Brantál

Poskytujeme kompletní kamenické práce na zakázku. Zhotovujeme hroby a pomníky, kamenné obklady, dlažby, chodníky, obrubníky, kamenné obklady krbů a topných těles, kamenný nábytek, kamenné pracovní desky a sokle pro kuchyň, hřbitovní doplňky a mnoho dalšího. Zajišťujeme také čištění a renovace hrobů. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách.